• 1Berf
  Porselen, Çatal - Kaşık, Çelik, Cam, ve zücaciye sektörünü tamamlayan diğer ürün guruplarında geniş ürün yelpazesi bulunan YENİ HAYALİMİZ...
 • 2Tefal
  Tefal, özellikle küçük elektrikli ev aletleri söz konusu olduğunda, tüketiciye eksiksiz ve verimli çalışma imkanı sunar.
 • 3Rowenta
  Üstün bir Alman markası olan Rowenta, rahat bir yaşam için kaliteli ve yenilikçi ürünler yaratır.
 • 4Moulinex
  Günlük ev işlerini halletmek, Moulinex sayesinde artık çok daha kolay.
 • 5Braun
  Braun, kişisel bakım ürünlerinde tüm satış noktalarına eksiksiz ve verimli çalışma imkanı sunar

Markalarımız

Brillant Halı


Hepinizin bildiği gibi, Brillant sektörel ve global pazarlardaki yeniliklerini sürdürmeye devam ediyor.


Genel olarak piyasadaki rutin süreçleri harekete geçiren ve kazanca esas farklı ürünlerle satıcı ve tüketiciyi öne çeken Brillant; perdenin partneri olarak artık “Brillant Halı” koleksiyonu eşliğinde de pazarı çeşitlendiriyor. Durağan piyasa ekonomisine, mağaza ambiansına, kombin içeren ürün birlikteliğine, satış kültürüne ve dolayısı ile tüketici tercihlerine de öncelik tanıyor.


Brillant Halı’nın, kazanca artı katma değeri ve koleksiyon zenginliği; dolayısı ile siz değerli müşterilerimiz adına hareketli satışların, mağaza çeşitliliğinin ve fırsatların da bir araya geldiği bir buluşma noktasının da adı.


“Salon”, “Mutfak”, “Genç”, “Çocuk” ve “Modern Grup” Brillant Halı örnekleri; aslında pazarda çok kısa zamanda, değerli müşterilerimize artı getiri sağlayacak, bir hedefin de fotoğraf ve adresidir.


Özetle Brillant Halı; 2017 yılında da seçkin ve öncü bir marka, kendi dalında tartışılmaz ve kazandıran bir sektörel güç olmaya devam edecek.